Analyzujeme klíčová slova

Objevte jednoduchý postup, jak identifikovat vhodná klíčová slova, jak je přiřadit jednotlivým podstránkám a jak vylepšit strukturu webu na základě analýzy klíčových slov. Praktická ukázka celého procesu na konkrétních příkladech, díky které zvládne analýzu každý.

Získejte přístup

#
cena: 900

Detailní popis

Chcete se naučit, jak zjistit, která slova z Vašeho oboru používají uživatelé vyhledávačů pro nalezení Vašich stránek a stránek konkurence? Jak moc jsou tato slova ve vyhledávačích vyhledávaná?  Jaká nejvhodnější slova zvolit při optimalizaci pro vyhledávače? Odpovědi na všechny tyto i další otázky najdete v tomto tréninku.

Neztrácejte čas optimalizací na špatná slova, která Vám nepřinášejí zákazníky. Vytvořte na svých stránkách ideální podmínky pro vyhledávač, díky kterým Seznam i Google pochopí, jakou podstránku webu má zobrazovat vysoko ve výsledcích vyhledávání na které klíčové slovo. Pokud se zajímáte o SEO a chcete ušetřit, přihlaste se do Kompletního SEO tréninku, jehož součástí je i trénink Analyzujeme klíčová slova.

 V tréninku Analyzujeme klíčová slova se dozvíte:

 • Jednoduchý způsob, jak celou analýzu klíčových slov udělat bez použití placeného softwaru
 • Jak vymyslet nová slova a jak si je evidovat
 • Jak rozšířit seznam klíčových slov pomocí nástrojů zdarma
 • Jak přehledně organizovat seznam slov
 • Jak určit typ klíčových slov a k čemu to je
 • Spojování slov a jejich přiřazování k podstránkám stránek

 

 Trénink je určený pro:

 • Majitele a správce stránek, kteří chtějí získávat více návštěvníků z vyhledávačů
 • Tvůrce webových stránek, kteří navrhují vhodnou strukturu stránek
 • Vedoucí pracovníky, kteří chtějí nabídnout návštěvníkům vhodný obsah
 • Copywritery, kteří píší texty pro stránky a chtějí, aby se líbily i vyhledávačům
 • Pracovníky a freelancery designových studií, marketingu, public relations a reklamních agentur
Objednejte si trénink dnes, přístup do členské sekce získáte ihned po zaplacení. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.

 

Další informace o tréninku:

Doporučený čas na absolvování tréninku: minimálně 1 den

Délka přístupu k tréninku: 1 rok neomezeného procházení

Poměr praktického výkladu k teoretickému: cca 80%

Obtížnost: Mírně pokročilí, pokročilí

 

Ukázka z tréninku:

Your browser does not support Flash or does not have it installed. Click here download Flash Now
# #
cena: 900

Ukázky z tréninku

#
###

Na těchto stránkách užíváme cookies. Proti jejich sběru na základě oprávněného zájmu se můžete odvolat na info@vceliste.cz, nebo budeme rádi, když nám jejich užívání odsouhlasíte. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close