Kompletní SEO trénink

Ucelený 6 týdenní SEO trénink Vás provede všemi kurzy na SEOŠkola.cz. Od základů a příprav optimalizace pro vyhledávače, přes analýzu klíčových slov, cílení, úprav stránek, analýzu konkurence, návrh a tvorbu zpětných odkazů až k finálnímu vytvoření SEO plánu. Nejvýhodnější a doporučená nabídka tréninku.

Získejte přístup

#
cena: 3900

Detailní popis

Jestliže to se získáváním více návštěvníků a zákazníků myslíte opravdu vážně, objednejte si Kompletní SEO trénink, který Vás postupně provede všemi tréninky na SEOŠkola.cz. Jde o nejucelenější zdroj informací na toto téma v České republice.

Trénink je připravený k tomu, abyste vzali své stránky a během několika týdnů je začali proměňovat a vylepšovat tak, aby se začaly zobrazovat vysoko ve výsledcích vyhledávání a pomocí nich jste získali nové zákazníky, objednávky a návštěvníky.

Kompletní SEO trénink je nejpopulárnějším tréninkem na SEOŠkola.cz, protože je svou cenou a obsahem nejvýhodnější a poskytne Vám nejvíce užitku.

Každý týden se Vám odkryje další část kompletního tréninku spolu s tím, jak budete studovat.

Co vás v tréninku čeká?

Trénink Vás provede základy optimalizace pro vyhledávače, analýzou klíčových slov a nastavení vhodného cílení, dále pak optimalizací on-page faktorů v rámci tréninku o úpravách na stránkách. Dál se podíváte na to, jak analyzovat konkurenci, odhadovat náročnost SEO kampaně a různých klíčových slov. Tato analýza Vám také odkryje strategii optimalizace pro vyhledávače Vaší konkurence. Dále se naučíte tvořit a získávat zpětné odkazy mnoha způsoby, možná také vymyslíte i vlastní. Ke konci tréninku se podíváte na to, jak sestavit SEO plán, nastavit pravidelné činnosti a jakým způsobem je kontrolovat. Povíme si také, jak měřit a analyzovat výsledky a jak průběžně upravovat pravidelné činnosti, abyste stále dosahovali maximálních výsledků.

Časová investice

Trénink není pouze o tom poslechnout si videa, které jsou pro Vás připravena. Hlavním jeho cílem je pomoci Vám ve výsledcích vyhledávání a pro to je třeba i Vaše časová investice. Na trénink budete potřebovat minimálně 6 týdnů. V rámci nich je třeba si každý týden najít několik hodin času na studium a aplikování rad. Jestliže máte málo času, můžete studovat svým tempem. Nikdo Vás nikam netlačí. Přístup do tréninku budete mít celý 1 rok od přihlášení.

Pokud vás zajímá konkrétní obsah jednotlivých částí školení, podívejte se do nabídky tréninků a jejich detailní popis.

Garance spokojenosti

Protože jsem přesvědčený, že trénink Vám opravdu pomůže tak, jako pomohl ostatním, nabízím Vám pro tento Kompletní trénink garanci vrácení peněz bez udání důvodu, pokud nebudete spokojeni s obsahem nebo formou tréninku. Tuto garanci můžete uplatnit kontaktováním zákaznické podpory do 4 týdnů od objednání tréninku.

Kompletní SEO trénink v sobě obsahuje:

 

Spolu s přístupem do tréninku získáte:

 • Mnoho hodin videí z tréninku
 • Úkoly a pracovní listy pro lepší orientaci
 • Přístup do zabezpečeného fóra pro členy
 • Přístup k veškerému obsahu po 1 rok
 • Bonusové rozhovory a videa, nástroje, slovníček…

 

Výhody tréninku na SEOŠkola.cz:

 • Studovat můžete kdykoliv a odkudkoliv
 • Každé video je spojeno s nějakou činností
 • Obsah tréninku pochopí každý, jdeme od základů až po pokročilé taktiky
 • Trénink je praktický, většina problémů je vysvětlena na příkladech z praxe
 • K dispozici je Vám interní fórum, kde můžete požádat o jakoukoliv radu či doplnění
 • Díky rozložení výuky do delšího období můžete znalosti ihned aplikovat a vše si tak lépe zapamatovat
 • Jednotlivé části si můžete opakovaně pouštět a vracet se k nim

Objednejte si trénink dnes, přístup do členské sekce získáte ihned po zaplacení. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.

Další informace o tréninku:

Doporučený čas na absolvování tréninku: minimálně 6 týdnů

Poměr praktického výkladu k teoretickému: cca 70%

Obtížnost: Začátečníci, mírně pokročilí, pokročilí

 

Ukázka z tréninku:

Your browser does not support Flash or does not have it installed. Click here download Flash Now
# #
cena: 3900

Ukázky z tréninku

#
###

Na těchto stránkách užíváme cookies. Proti jejich sběru na základě oprávněného zájmu se můžete odvolat na info@vceliste.cz, nebo budeme rádi, když nám jejich užívání odsouhlasíte. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close